Białystok pokazał, że muzyka łączy ludzi - podsumowanie New Pop Festival

2 września 2022 przez
Otwarty Parasol

🎶 Białystok New Pop Festiwal pokazał, że muzyka łączy ludzi ze wszystkich stron. W przestrzeni muzycznej przed Pałacem Branickich zmieściły się różne odcienie popu, hip-hopu, rocka, electro, alternatywy. Artyści łączyli różne gatunki, tworzyli niepowtarzalny miks wysmakowanych brzmień - zarówno energetycznych, jak i mrocznych, czy też lirycznych.

🎶 Można było poczuć wolność w tworzeniu oryginalnych spektakli. Tym razem nikt nie miał szalonego pomysłu cenzurowania autorskiego show @ralphkaminski (tak jak to miało miejsce przed rokiem w Operze w Białymstoku).

🎶 I w tej różnobarwnej mozaice mógł odnaleźć się każdy, bez względu na wiek, światopogląd, styl życia oraz gatunki muzyczne, w których na co dzień się porusza. Licznie zgromadzona publiczność pokazała, że siła tkwi w otwartości i różnorodności. Wszyscy mogliśmy bawić się wspólnie, odkrywając nowe odcienie muzyki, których do tej pory nie doświadczaliśmy.

🎶 Wyrazem otwartości na drugiego człowieka, w szczególności wsparcia osób LGBT, był występ @natnykiel, która zaprezentowała cover utworu Lady Gagi „Born this way”.

❤️ Obserwuj @otwartyparasolorg

Udostępnij ten artykuł